Postavy seriálu

24. srpna 2007 v 21:02 | Akyna |  Ulice
Martin DejdarDavid
Martin Dejdar
David je mistr kadeřník, který do Ulice přichází z Paříže a kdoví kde byl předtím. Najala ho novopečená šéfová kadeřnictví v Ulici jako lákadlo pro zákaznice. David je velmi charismatický a přitažlivý muž. Diváci se na něho mohou těšit od září tohoto roku.
Renata ProkopováKarolína Fenclová
Renata Prokopová
Karolína pochází sice z chudých poměrů, ale z velké šťastné rodiny. Je samostatná,
šikovná, energická, dovede si poradit, je činorodá a pozitivní bytost, která se nebojí změn. Studuje poslední ročník vysoké školy se zaměřením na odbornou psychologii. Jejím koníčkem, zábavou i láskou jsou akvabely. Diváci se na Karolínu mohou těšit
od října 2006.
Ondřej BrzobohatýMarek Stránský
Ondřej Brzobohatý
Marek do Ulice přichází ze zahraničí. Vystudoval práva na prestižní britské univerzitě a přináší si postoje a morální návyky, získané mimo Českou republiku. Jeho otec Karel
Stránský (Milan Kňažko) mu pronajal byt v domě Peška (dům, kde bydlí Jordánovi, Farských, učitelka Lenka...). Od září vypukne boj, která z dívek získá jeho náklonnost.
V Austrálii byl přesvědčit svého bratra, aby se jejich hudební skupina dala znovu dohromady.
Hlavní postavy
JITKA FARSKÁ (42, znamení: Býk)
Ilona Svobodová
Je to hodná, sympatická a přátelská ženská, která se řídí selským rozumem. Je přítelkyní, která dovede naslouchat a poradit. V každém je připravena vidět to dobré a věří tomu, že každý problém se dá nějak vyřešit. Nikdy by nikomu vědomě neublížila, nikoho by nepodrazila. Je zaměstnaná v kadeřnickém salonu v ulici jako kosmetička. Jejím cílem je mít šťastnou a spokojenou rodinu.

Rodinné vztahy: manžel Olda, dcery Lída a Monika
Přátelí se: Bára Jordánová, Lenka Drápalová
OLDŘICH FARSKÝ (45, znamení: Váhy)
Ondřej Pavelka
Je to roztomilý hochštapler a nenapravitelný sukničkář. Je spolumajitelem fitness centra a příležitostným trenérem - především krásných žen. Kromě žen má rád dobré víno a drahá auta - žádné ovšem nemá, vlastní manželku Jitku, milenku Sylvu a staršího Opela. Je tak trochu smolař a tak se mu nejednou stalo, že jeho zálety vyšly najevo, jeho manželka mu však v zájmu zachování rodiny zatím pokaždé odpustila...
Rodinné vztahy: manželka Jitka, dcery Lída a Monika
Přátelí se: Tomáš Jordán, Petr Boháč
BARBORA JORDÁNOVÁ (38, znamení: Kozoroh)
Tereza Brodská
Sympatická Bára má šťastné manželství a rodina je pro ni na prvním až druhém místě, stejně jako práce. Jako "ženu v domácnosti" si sama sebe neumí představit, ale o kariéru příliš nebojuje. Je ředitelkou firmy Království hraček, má skvělé organizační schopnosti, je pracovitá, dokáže se rozhodnout a o správnosti svého rozhodnutí umí přesvědčit i ostatní. Vždycky jedná zpříma - i kdyby jí to mělo přinést nepříjemnosti. Někdy je zbytečně kategorická. Má ráda, když věci plynou podle jejích představ... O to víc je vykolejená, když do jejího života zasáhne nevypočitatelná kategorie: láska.
Rodinné vztahy: manžel Tomáš, dvojčata Tereza a Matěj (15)
Přátelí se: Jitka Farská, Lenka Drápalová, paní Králová
TOMÁŠ JORDÁN (39, znamení: Rak)
Petr Vacek
Je inteligentní, vtipný a tolerantní chlap. Vzděláním je biolog a práce je mu koníčkem. Má rád věci jasné a srozumitelné. Příměry ze života milovaných brouků vtipně pasuje na různé životní situace. Miluje svou rodinu a dvojčata ho respektují. Při svých častých eskapádách, které patří k jejich věku, u něj vždycky najdou oporu. Nerad se rozhoduje a přes své logické uvažování se někdy v praktických věcech orientuje dost neobratně.
Rodinné vztahy: manželka Bára, dvojčata Tereza a Matěj (15)
Přátelí se: Olda Farský, Petr Boháč
LENKA DRÁPALOVÁ (30, znamení: Střelec)
MICHAELA BADINKOVÁ
Je přitažlivá, inteligentní a svobodomyslná. Působí sice samostatně, ale velmi touží po lásce. A právě její citový život s ní umí pořádně zamávat a dostat ji do problémů. Je učitelkou češtiny a výtvarné výchovy na gymplu. Má ráda lidi, pro svou přímost a obětavost je oblíbená. Příliš neuznává autority a pevný řád a umí být velmi spontánní, což jsou vlastnosti, které mnohdy přímo iritují její kolegyni, profesorku Hejlovou.

Rodinné vztahy: svobodná
Přátelí se: Bára Jordánová, Jitka Farská, profesorka Hejlová
PETR BOHÁČ (44, znamení: Ryby)
PAVEL KŘÍŽ
Sympatický a šarmantní muž, tak trochu "rozervanec". Jeho chybou je, že se v zásadních věcech nedokáže rozhodnout a o svých rozhodnutích pak často pochybuje. U žen má úspěch, snad proto, že má v sobě něco, proč je třeba ho ochraňovat. Svou ženu nedokáže zcela opustit, což mu nebrání v tom, aby se zamiloval do někoho jiného a pak bádal, kde je podstata jeho lásky… Pracuje jako obchodní ředitel ve firmě Království hraček.
Rodinné vztahy: manželka Eva, dcera Anežka (7)
Přátelí se: Bára Jordánová, Olda Farský
VÁCLAV KRÁL (69, znamení: Lev)
RADOSLAV BRZOBOHATÝ
Je příslušníkem vymírající generace gentlemanů se smyslem pro odpovědnost a pro spravedlnost. Svou osobností vzbuzuje přirozený respekt. Je majitelem a odstupujícím ředitelem firmy Království hraček, kterému zasvětil svůj život. Možná i na úkor rodinného života. Svou ženu ctí a miluje a je s ní šťastný, možná aniž by si někdy položil otázku, jestli je i ona šťastná s ním...

Rodinné vztahy: manželka Marie
Přátelí se: Bára Jordánová, Petr Boháč
MARIE KRÁLOVÁ (65, znamení: Blíženci)
ALENA VRÁNOVÁ
Moudrá a vyrovnaná žena, které nechybí humor, nadhled a smysl pro ironii. Svůj život obětovala manželovi a jeho práci ve firmě. Umí ho jemně usměrnit a mohla by ho i ovládat, kdyby ovšem chtěla. Miluje ho a Král má její lásku celou, možná také proto, že nemohla mít děti. Je vzdělaná, kdysi vyučovala hře na klavír. Dovede trpělivě naslouchat ostatním a často nabídne dobrou radu.
Rodinné vztahy: manžel Václav
Přátelí se: Bára Jordánová, MUDr. Sláma
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peta Peta | 24. srpna 2007 v 21:10 | Reagovat

moc super seriál:)už se zase na něj těšim:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama